Боттас виграв Гран-прі Росії, Хемілтон – третій

Британець отримав 10-секундний штраф на початку гонки

Фото - Getty Images

Пілот Мерседеса Валттері Боттас виграв Гран-прі Росії. Це третя перемога фіна в поточному сезоні.

Друге місце зайняв Макс Ферстаппен з Ред Булл. Лідер загального заліку Формули-1 Льюїс Хемілтон фінішував третім. Британець, який стартував з поул-позиції, на початку гонки отримав два штрафи по п’ять секунд кожен за порушення процедури тренування старту при виїзді з піт-лейн.

Серхіо Перес з Рейсінг Пойнт фінішував четвертим. П’ята позиція у Даніеля Ріккардо з Рено, шоста – у пілота Феррарі Шарля Леклер. Напарник монегаска Себастьян Феттель завершив гонку 13-м.

Наступний Гран-прі Формули-1 пройде на трасі Нюрнбургрінг у Німеччині 11 жовтня.