Боттас виграв кваліфікацію Гран-прі 70-річчя Формули-1, Хюлькенберг – третій

Черговий провал Феттеля.

Боттас

Валттери Боттас. Фото - Getty Images

Пілот Мерседес Валттері Боттас став переможцем кваліфікації Гран-прі 70-річчя Формули-1. Фінн, який днями продовжив контракт з командою, випередив Льюїса Хемілтона на 0,063 секунди.

Третій час показав Ніко Хюлькенберг з Рейсінг Пойнт. Німець знову замінив Серхіо Переса – мексиканець здав ще один позитивний тест на коронавірус.

Четверте місце зайняв пілот Ред Булл Макс Ферстаппен. П’ята позиція у Даніеля Ріккардо з Рено.

Пілот Феррарі Шарль Леклер показав восьмий час. Його напарник Себастьян Феттель не пройшов у фінальний сегмент кваліфікації, зайнявши 12-е місце.

Гран-прі 70-річчя Формули-1 відбудеться завтра, 9 серпня, на трасі Сільверстоун. Початок гонки о 16:10 за київським часом.

У загальному заліку Формули-1 лідирує Хемілтон. Він випереджає Боттас на 30 очок.