Боттас виграв кваліфікацію Гран-прі Емілії-Романьї, Хемілтон – другий

Пілот Альфа Таурі Гаслі - четвертий

Боттас ф-1

Валттери Боттас. Фото - Getty Images

Пілот Мерседес Валттері Боттас виграв кваліфікацію Гран-прі Емілії-Романьї на легендарній трасі в Імоле. Фінн майже на 0,1 секунди випередив свого напарника і лідера загального заліку Формули-1 Льюїса Хемілтона.

Третій результат показав Макс Ферстаппен з Ред Булл, який поступився Боттасу півсекунди. Четверте час у пілота Альфа Таурі П’єра Гаслі. П’ята позиція у представника Рено Даніеля Ріккардо, шоста – у Алекса Албона з Ред Булл.

Пілот Феррарі Шарль Леклер став сьомим, а його напарник Себастьян Феттель показав 14-ий час.

Гран-прі Емілії-Романьї відбудеться завтра, 1 листопада. Початок гонки – о 14:10 за київським часом.