Боттас виграв спринтерську гонку в рамках Гран-прі Італії, Хемілтон – п’ятий

Ферстаппен - другий, Ріккардо - третій

Боттас виграв спринтерську гонку в рамках Гран-прі Італії, Хемілтон - п'ятий - Формула 1

Валттери Боттас, Getty Images

Пілот Мерседес Валттері Боттас став переможцем спринтерської гонки в рамках Гран-прі Італії.

Боттас стартував з поул-позиції і зумів зберегти лідерство до кінця гонки. Другим фінішував лідер загального заліку Формули-1 Макс Ферстаппен з Ред Булл.

Третє місце зайняв представник Макларен Даніель Ріккардо. Його напарник Ландо Норріс став четвертим.

Ще один пілот Мерседес Льюїс Хемілтон провалив старт сьогоднішньої гонки – британець опустився з другого місця на п’яте. До кінця спринту британець так і не зміг відвоювати втрачені позиції.

Сьогоднішній спринт визначив стартовий порядок головної гонки Гран-прі Італії. Відзначимо, що Боттас почне завтрашній заїзд з останнього місця на стартовій решітці через заміну силової установки на його боліді. З поул-позиції стартуватиме Ферстаппен.

Спринтерська гонка – новий формат для Формули-1. Стартова решітка на спринт визначається за підсумками кваліфікації. У гонці за всього 18 кіл (100 км). Очки (3-2-1) отримують тільки перші три гонщика.

Це була друга спринтерська гонка в історії Формули-1. Переможцем першого спринту став Макс Ферстаппен.