Ферстаппен виграв драматичний Гран-прі Канади

Ландо Норріс і Джордж Расселл фінішували на подіумі, обидва гонщики Феррарі не доїхали до кінця

Ферстаппен виграв драматичний Гран-прі Канади - Формула 1

Макс Ферстаппен, фото - Getty Images

Чинний чемпіон світу у Формулі-1 Макс Ферстаппен виграв яскравий Гран-прі Канади.

Перегони починалися на мокрій після сильного дощу трасі, яка поступово почала висихати. Через це відбувалася велика кількість обгонів, помилок та аварій. Декілька разів на трасу довелося виїжджати автомобілю безпеки.

Ферстаппен зміг вийти на перший рядок після піт-стопу гонщика Макларена Ландо Норріса, який невдало потрапив на мокру ділянку. Ландо зрештою посів друге місце. Третім став Джордж Расселл на Мерседесі, який не втримав завойований днем ​​раніше поул.

У топ-10 також розташувалися Льюїс Гемілтон, Оскар Піастрі, Фернандо Алонсо, Ленс Стролл, Даніель Ріккардо, П’єр Гаслі та Естебан Окон. Зазначимо, що не змогли фінішувати обидва гонщики Феррарі, Шарль Леклер та Карлос Сайнс, які зійшли з різних причин.

Ферстаппен здобув свою 60-ту перемогу у кар’єрі у Формулі-1. Нідерландець продовжує лідирувати у чемпіонаті світу-2024.