Ферстаппен виграв Гран-прі Емілії-Романьї, Леклер – шостий

У топ-3 фінішували Перес та Норріс

Ферстаппен виграв Гран-прі Емілії-Романьї, Леклер – шостий - Формула 1

Макс Ферстаппен. Фото - Getty Images

Пілот Ред Булл Макс Ферстаппен став переможцем Гран-прі Емілії-Романьї. Це другий тріумф чемпіона світу-2021 у поточному сезоні Формули-1.

Друге місце посів напарник Ферстаппена Серхіо Перес. Третім фінішував Ландо Норріс із Макларен. На четвертій та п’ятій позиціях завершили гонку Джордж Рассел (Мерседес) та Валттері Боттас (Альфа Ромео).

Лідер загального заліку Шарль Леклер із Феррарі вів боротьбу за другу позицію з Пересом, але вилетів із траси і змушений був зайвий раз заїхати на піт-стоп. Монегаск завершив гонку шостим.

Інший пілот Феррарі Карлос Сайнс зійшов на першому колі після зіткнення з Даніелем Ріккардо. Семиразовий чемпіон світу Льюїс Хемілтон із Мерседес посів 13-те місце.

Наступний Гран-прі Формули-1 пройде у Майамі. Головна гонка етапу відбудеться 8 травня.