Ферстаппен виграв Гран-прі Франції, Леклер потрапив в аварію і зійшов

У боротьбі за третє місце Рассел випередив Переса

Ферстаппен виграв Гран-прі Франції, Леклер потрапив в аварію і зійшов - Формула 1

Фото - Getty Images

Чинний чемпіон світу Макс Ферстаппен виграв Гран-прі Франції. Для нідерландського пілота Ред Булл це сьома перемога у цьому сезоні Формули-1.

Другим фінішував гонщик Мерседес Льюїс Хемілтон. Для британця сьогоднішній Гран-прі став 300-м у кар’єрі.

Третє місце зайняв Джордж Расселл (Мерседес), який наприкінці гонки обійшов Серхіо Переса (Ред Булл). П’ятим став Карлос Сайнс (Феррарі), який почав гонку з кінця стартової решітки після заміни мотора.

Також у топ-10 Гран-прі Франції фінішували: Фернандо Алонсо (Альпін), Ландо Норріс (Макларен), Естебан Окон (Альпін), Даніель Ріккардо (Макларен), Ленс Стролл (Альфа Ромео).

Переможець кваліфікації Шарль Леклер із Феррарі не фінішував через аварію. На 19-му колі болід монегаска вилетів із траси та врізався у захисну огорожу. Леклер змушений був достроково завершити виступ у перегонах.

У загальному заліку Формули-1 лідирує Ферстаппен. Макс на 63 очки випереджає Леклера.

Наступний Гран-прі Формули-1 відбудеться в Угорщині 31 липня.