Ферстаппен виграв Гран-прі Монако, Леклер не брав участі в гонці через поломку боліда

Хемілтон - сьомий, Боттас не фінішував

Макс Ферстаппен. Фото - Getty Images

Пілот Ред Булл Макс Ферстаппен став переможцем Гран-прі Монако. Це друга перемога нідерландця в поточному сезоні Формули-1.

Другим завершив гонку Карлос Сайнс з Феррарі. Третя позиція у представника Макларена Ландо Норріса. У топ-5 також фінішували Серхіо Перес (Ред Булл) і Себастьян Феттель (Астон Мартін). Німець набрав перші очки в сезоні-2021.

Пілот Мерседес Льюїс Хемілтон посів сьоме місце і втратив лідерство в загальному заліку Формули-1. На першу позицію вийшов Ферстаппен.

Напарник Хемілтона Валлтері Боттас завершив гонку достроково. Фінн вибув з боротьби через те, що під час піт-стопа механіки не змогли замінити одне з коліс на його боліді.

Володар поул-позиції Шарль Леклер з Феррарі не брав участі в гонці: на колі виїзду з боксів на боліді монегасків виникли проблеми через що він не вийшов на старт. Нагадаємо, що вчора Леклер потрапив в аварію в кінцівці кваліфікації.

Наступний Гран-прі Формули-1 відбудеться 6 червня в Азербайджані.