Ферстаппен виграв кваліфікацію Гран-прі Абу-Дабі, Хемілтон – другий

Завтра Макс та Льюїс визначать чемпіона Формули-1

Ферстаппен виграв кваліфікацію Гран-прі Абу-Дабі, Хемілтон - другий - Формула 1

Макс Ферстаппен. Фото - Getty Images

Пілот Ред Булл Макс Ферстаппен став переможцем кваліфікації фінального етапу Формули-1 у 2021 році, що проходить в Абу-Дабі.

Ферстаппен випередив Льюїса Хемілтона із Мерседес на 0,371 секунди. Третій час показав представник Макларен Ландо Норріс.

Четвертим стартуватиме Серхіо Перес (Ред Булл), п’ятим – Карлос Сайнс (Феррарі). Ще один пілот Мерседес Валттері Боттас показав шостий час.

Пілот Альфа Ромео Кімі Райкконен, для якого Гран-прі Абу-Дабі стане останнім у кар’єрі у Формулі-1, показав 18-й час.

Перед заключною гонкою сезону Ферстаппен та Хемілтон набрали однакову кількість очок у загальному заліку. Чемпіон Формули-1 визначиться завтра, 12 грудня. Початок гонки – о 15:00 за київським часом.