Ферстаппен виграв кваліфікацію Гран-прі Абу-Дабі, Хемілтон – третій

Макс випередив Боттаса на 0,025 секунди

Макс Ферстаппен. Фото - Getty Images

Пілот Ред Булл Макс Ферстаппен виграв кваліфікацію Гран-прі Абу-Дабі. Це перший поул-позішн нідерландця в поточному сезоні Формули-1.

Другий час показав пілот Мерседеса Валттері Боттас. Фінн поступився Ферстаппену 0,025 секунди. Третє місце у ще одного представника Мерседеса Льюїса Хемілтона, який перехворів на COVID-19.

Ландо Норріс з Макларена стартуватиме четвертим, а пілот Ред Булл Александр Албон зайняв п’яту позицію.

Себастьян Феттель показав 13-ий час. Це була остання кваліфікація німця за Феррарі. З наступного сезону він виступатиме за Астон Мартін.

Нагадаємо, що Хемілтон достроково завоював чемпіонський титул. Британець – семиразовий чемпіон Формули-1.

Гран-прі Абу-Дабі пройде завтра, 13 грудня. Початок гонки – о 15:10 за київським часом.