Ферстаппен виграв кваліфікацію спринту Гран-прі Австрії

За нідерландцем розташувалися два гонщики Макларен Ландо Норріс та Оскар Піастрі

Ферстаппен виграв кваліфікацію спринту Гран-прі Австрії - Формула 1

Макс Ферстаппен, фото - Getty Images

Триразовий чемпіон світу у Формулі-1 Макс Ферстаппен виграв кваліфікацію спринту на Гран-прі Австрії-2024.

Пілот Ред Булл показав результат 1:04,686 с. Всього 0,093 секунди йому програв Ландо Норріс на Макларені. Другий ряд стартової решітки склали Оскар Піастрі (Макларен) та Джордж Расселл (Мерседес).

У топ-10 також пробилися Карлос Сайнс (Феррарі), Льюїс Гемілтон (Мерседес), Серхіо Перес (Ред Булл), Естебан Окон (Альпін), П’єр Гаслі (Альпін) та Шарль Леклер (Феррарі).

Спринт на автодромі у Шпільберзі пройде 29 червня і розпочнеться о 13:00 за київським часом. Також у суботу пройде кваліфікація основного заїзду (початок – о 17:00). Головна гонка Гран-прі Австрії відбудеться у неділю, 30 червня. Початок – о 16:00.