Ферстаппен виграв першу спринтерську гонку в історії Формули-1

Хемілтон і Боттас - в топ-3

Макс Ферстаппен. Фото - Getty Images

В рамках Гран-прі Великобританії на трасі Сільверстоун відбулася перша спринтерська гонка в історії Формули-1. Переможцем заїзду став пілот Ред Булл Макс Ферстаппен.

Представник Мерседес Льюїс Хемілтон, який стартував з поул-позиції, фінішував другим. Він втратив лідерство вже на старті гонки. Напарник британця Валттері Боттас став третім.

У топ-10 також фінішували: Шарль Леклер (Феррарі), Ландо Норріс (Макларен), Даніель Ріккардо (Макларен), Фернандо Алонсо (Альпін), Себастьян Феттель (Астон Мартін), Джордж Рассел (Вільямс) і Естебан Окон (Альпін).

Спринтерська гонка – новий формат для Формули-1. Стартова решітка на спринт була визначена за підсумками кваліфікації. Сам спринтерський заїзд тривав 17 кіл, а очки (3-2-1) отримали перші три гонщика.

Спринт визначив стартовий порядок завтрашнього заїзду. Початок головної гонки Гран-прі Великобританії – о 17:00 за київським часом.