Ферстаппен виграв поул на Гран-прі Маямі

Пілоти Феррарі Шарль Леклер та Карлос Сайнс розташувалися за чинним чемпіоном світу

Ферстаппен виграв поул на Гран-прі Маямі - Формула 1

Макс Ферстаппен, фото - Getty Images

Триразовий чемпіон світу Макс Ферстаппен на боліді Ред Булл став переможцем кваліфікації на Гран-прі Маямі у Формулі-1.

У третьому кваліфікаційному періоді нідерландець показав час 1:27241 секунди. Слідом за чинним чемпіоном розташувалися два гонщики Феррарі. Шарль Леклер поступився 0,141 с, Карлос Сайнс – 0,214 с.

Ще один гонщик Ред Булл Серхіо Перес замкнув другий стартовий ряд. Далі розташувалися Ландо Норріс (Макларен), Оскар Піастрі (Макларен), Джордж Рассел (Мерседес), Льюїс Гемілтон (Мерседес), Ніко Хюлькенберг (Хаас), Юкі Цунода (РБ).

Нагадаємо, Ферстаппен виграв спринтерську гонку в Маямі. Друге місце у заїзді зайняв Леклер, третім став Перес.

Ферстаппен завоював свій шостий подіум цього сезону. Основна гонка Гран-прі Маямі відбудеться в неділю, 5 травня. Початок – о 23:00.