Гемілтон виграв Гран-прі Великої Британії. Для пілота ця перемога стала дев’ятою у кар’єрі на домашній трасі

Перегони проходили під акомпанемент важких погодних умов

Гемілтон виграв Гран-прі Великої Британії. Для пілота ця перемога стала дев'ятою у кар'єрі на домашній трасі - Формула 1

Льюис Хэмилтон. Фото - Getty Images

Пілот Мерседеса Льюїс Гемілтон став переможцем Гран-прі Великої Британії, який проходив на автодромі “Сільверстоун”.

Гемілтон стартував другим, але в хаотичній та затьмареній дощем гонці зумів здобути свою першу перемогу з 2021 року. Для 39-річного пілота ця перемога стала дев’ятою на домашній трасі у Великій Британії. Досі ніхто з пілотів не вигравав окремо взятий Гран-прі так часто.

Другим фінішував Макс Ферстаппен із Ред Булл, третім став Ландо Норріс із Макларена.

Також у топ-10 Гран-прі Великої Британії опинилися: Оскар Піастрі (Макларен), Карлос Сайнс (Феррарі), Ніко Хюлькенберг (Хаас), Ланс Стролл (Астон Мартін), Фернандо Алонсо (Астон Мартін), Алекс Албон (Вільямс), Юкі Цунода (РБ).

Ферстаппен продовжує впевнено лідирувати у загальному заліку Формули-1 – у його активі 255 очок. Другим йде Ландо Норріс маючи 171 пункт, третім – Шарль Леклер зі 150-ма очками.