Гран-прі Туреччини – найкраща гонка Формули-1 в сезоні за версією вболівальників

У Стамбулі Хемілтон став семиразовим чемпіоном світу

Фото - Getty Images

Гран-прі Туреччини визнаний кращою гонкою сезону – 2020 у Формулі-1. За етап у Стамбулі проголосували 33% уболівальників.

Переможцем Гран-прі Туреччини став пілот Мерседеса Льюїс Хемілтон. Перемога дозволила британцеві достроково завоювати чемпіонський титул Формули-1. Хемілтон всьоме став чемпіоном світу і повторив досягнення легендарного німця Міхаеля Шумахера.

Також етап в Туреччині запам’ятався тим, що представник Рейсінг Пойнт Ленс Стролл вперше в кар’єрі виграв кваліфікацію Формули-1. Пілот Феррарі Себастьян Феттель завершив гонку в Стамбулі на третьому місці – це єдиний подіум німця в 2020 році.

Другим у голосуванні вболівальників став Гран-прі Італії (25% голосів), третім – Гран-прі Сахіра (18%).