Хемілтон виграв Гран-прі Айфеля і повторив рекорд Шумахера по перемогам в Формулі 1

Боттас гонку не завершив

Фото - Getty Images

Пілот Мерседес Льюїс Хемілтон став переможцем Гран-прі Айфеля на трасі Нюрбургрінг.

Британець лідирував більшу частину гонки і впевнено переміг, випередивши Макса Ферстапена з Ред Булл. Третім фінішував пілот Рено Даніель Ріккардо, для якого це дебютний подіум у складі французької команди.

Партнер Хемілтона по Мерседес Валттері Боттас, який виграв кваліфікацію і сьогодні стартував з поул-позиції, гонку не завершив. Таким чином, британець збільшив відрив від фіна в загальному заліку, вигравши сьомий Гран-прі в сезоні.

Сьогоднішня перемога Хемілтона стала для нього 91-й в Формулі 1, за цим показником Льюїс зрівнявся з легендарним Міхаелем Шумахером.

Наступний Гран-прі в Португалії відбудеться 25 жовтня.