Хемілтон виграв Гран-прі Іспанії і зміцнив лідерство в загальному заліку Формули 1

У топ-3 також Ферстаппен і Боттас

Льюис Хэмилтон. Фото - Getty Images

Британський автогонщик Льюіс Хемілтон виграв Гран-прі Іспанії. Пілот Мерседес зміцнив свою перевагу в якості лідера загального заліку Формули 1.

На другому місці фінішував Макс Ферстаппен з Ред Булл (+15,841). Третім до фінішу прийшов партнер Хемілтона по команді Валттері Боттас (+26,610).

Примітно, що Хемілтон обійшов Ферстаппена лише за кілька кіл до завершення гонки після того, як у нідерландського гонщика з’явилися суттєві проблеми з гумою.

До фінішу в Іспанії дійшли всі гонщики, крім японця Юкі Цуноди з Альфа Таурі, у якого відмовив мотор.

У загальному заліку продовжує впевнено лідирувати Льюїс Хемілтон, на другому місці знаходиться Макс Ферстаппен, а на третє місце вийшов Боттас, який обійшов Ландо Норріса. У Кубку конструкторів лідирує Мерседес, слідом за яким йдуть Ред Булл і Макларен.