Хемілтон виграв Гран-прі Тоскани, гонку двічі зупиняли червоними прапорами

Ферстаппен зійшов на першому колі

Хэмилтон

Льюис Хэмилтон. Фото - Getty Images

Пілот Мерседеса Льюїс Хемілтон став переможцем Гран-прі Тоскани на трасі в Муджелло. Це була перша гонка сезону Формули-1 з глядачами.

Другим фінішував ще один пілот Мерседеса – Валттері Боттас. Третє місце зайняв представник Ред Булл Александр Албон. Його напарник Макс Ферстаппен закінчив гонку після зіткнення на першому колі.

Пілот Рено Даніель Ріккардо фінішував четвертим. П’ята позиція у Серхіо Переса з Рейсінг Пойнт. Мексиканець покине команду після закінчення поточного сезону.

Обидва пілоти Феррарі потрапили в топ-10. Шарль Леклер зайняв 8-е місце, Себастьян Феттель – 10-е. Для Феррарі сьогоднішній Гран-прі став 1000-м в Формулі-1 в історії команди.

Відзначимо, що Гран-прі Тоскани двічі зупиняли червоними прапорами через аварії. Гонку завершили 12 пілотів з 20.

Наступний Гран-прі Формули-1 відбудеться 27 вересня в Росії.