Хемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Іспанії, Боттас – другий

Феттель знову не пройшов у фінальний сегмент кваліфікації.

Фото - Getty Images

Пілот Мерседеса Льюїс Хемілтон став переможцем кваліфікації Гран-прі Іспанії. Британець випередив свого напарника Валттері Боттаса на 0,059 секунди.

Третє місце зайняв Макс Ферстаппен з Ред Булл. Четвертий час показав пілот Рейсінг Пойнт Серхіо Перес. Мексиканець днями вилікувався від коронавірусу. П’ята позиція у ще одного пілота Рейсінг Пойнт Ленса Стролла.

Шарль Леклер з Феррарі показав дев’ятий час. Його напарник Себастьян Феттель в черговий раз не пройшов у фінальний сегмент кваліфікації. Німець зайняв 11-е місце.

Хемілтон лідирує в загальному заліку Формули-1. Британець на 30 очок випереджає Ферстаппена.

Гран-прі Іспанії відбудеться завтра, 16 серпня. Початок гонки о 16:10 за київським часом.