Леклер несподівано виграв кваліфікацію Гран-прі Азербайджану, Хемілтон – другий

Кваліфікація була завершена появою червоних прапорів

Шарль Леклер. Фото - Getty Images

Пілот Феррарі Шарль Леклер став переможцем кваліфікації Гран-прі Азербайджану. Це другий поул монегаска в поточному сезоні Формули-1.

Леклер на 0,232 секунди випередив Льюїса Хемілтона з Мерседес. Третій час показав лідер загального заліку Формули-1 Макс Ферстаппен з Ред Булл.

Четверта позиція у пілота Альфа Таурі П’єра Гаслі, п’ята – у представника Феррарі Карлоса Сайнса. Ще один пілот Мерседес Валттері Боттас показав десятий час.

Відзначимо, що кваліфікація була завершена появою червоних прапорів через аварії Юкі Цуноди і Карлоса Сайнса. Через це Хемілтон, Ферстаппен і інші пілоти не змогли поліпшити свій час.

Гран-прі Азербайджану стартує завтра, 6 червня. Початок гонки – о 15:00 за київським часом.