Леклер виграв Гран-прі Монако, Ферстаппен – шостий

Вже на першому колі гонка була призупинена червоними прапорами через аварію за участю Серхіо Переса

Леклер виграв Гран-прі Монако, Ферстаппен - шостий - Формула 1

Фото - Getty Images

Пілот Феррарі Шарль Леклер, який стартував з поул-позиції, виграв Гран-прі Монако. Це перший успіх монегаска у сезоні-2024 та перша перемога у кар’єрі на домашньому етапі Формули-1.

Другим фінішував представник Макларен Оскар Піастрі. Далі розташувалися Карлос Сайнс (Феррарі), Ландо Норріс (Макларен) та Джордж Рассеkл (Мерседес). Триразовий чемпіон світу Макс Ферстаппен (Ред Булл) посів шосте місце.

Також у топ-10 гонку завершили Льюїс Гемілтон (Мерседес), Юкі Цунода (РБ), Александр Албон (Вільямс) та П’єр Гаслі (Альпін).

Зазначимо, що вже на першому колі гонка була призупинена червоними прапорами через аварію за участю Серхіо Переса (Ред Булл), Ніко Гюлькенберга та Кевіна Магнуссена (обидва – Хаас).

Цікаво, що відомий футболіст Кіліан Мбаппе, як запрошена зірка, розмахував картатим прапором на фініші Гран-прі Монако.

Ферстаппен лідирує у загальному заліку Формули-1, випереджаючи Леклера на 31 очко. Наступний Гран-прі сезону-2024 пройде у Канаді 9 червня.