Sportarena

Мерседес готовий підписати новий контракт з Формулою 1

Після слів про несправедливе ставлення до команди.

Мерседес готовий підписати новий контракт з Формулою 1

Тото Вольфф, Getty Images

Керівник Мерседес Тото Вольфф заявив, що його команда готова підписати новий контракт з Формулою 1.

Австрієць, якому належать 30 відсотків акцій команди, раніше заявив, що організація не ставилася до Мерседес належним чином під час переговорів.

Свою думку Вольфф поміняв після двох гонок в Сільверстоуні.

«Я змінив своє рішення на Сільверстоуні з тієї ж причини, що я називав раніше: я не вірю, що всі команди коли-небудь об’єднаються. Всі намагаються вибити якісь додаткові угоди. У медіа панує культура провини», – пояснив Вольфф.

«Тому ми вирішили рухатися далі з Liberty Media. Я провів кілька дуже конструктивних бесід з керівником Формули Чейсом Кері минулого тижня. Ми обговорили більшість моментів, яких хотіли досягти, і вважаю, що ми – в хорошому положенні для підписання контракту».

Мерседес ставав найкращою командою Формули 1 за підсумками шести попередніх сезонів і зараз лідирує в Кубку конструкторів з 67-очковим відривом.

Наступна гонка Формули, в рамках Гран-прі Іспанії, відбудеться в неділю, 16 серпня.

варіант матеріалу

Яркие интервью и видеорепортажи на SportArenaTV. Подписывайтесь, ставьте лайки, делитесь с друзьями.

Теги: Формула 1

Джерело: Sportarena.com

Рейтинг новости: 12345

Или аккаунт Sportarena