Перес виграв кваліфікацію Гран-прі Саудівської Аравії, Хемілтон – 16-й

Син легендарного Міхаеля Шумахера Мік потрапив у серйозну аварію

Перес виграв кваліфікацію Гран-прі Саудівської Аравії, Хемілтон - 16-й - Формула 1

Серхио Перес. Фото - Getty Images

Пілот Ред Булл Серхіо Перес виграв кваліфікацію Гран-прі Саудівської Аравії. Мексиканець на 0,025 секунди випередив Шарля Леклера із Феррарі.

Третій час показав ще один пілот Феррарі Карлос Сайнс. На четвертому місці розташувався Макс Ферстаппен із Ред Булл.

Семикратний чемпіон світу Льюїс Хемілтон із Мерседес не зумів подолати перший сегмент кваліфікації, показавши 16-й час.

У другому сегменті кваліфікації в серйозну аварію потрапив син легендарного Міхаеля Шумахера Мік. Пілот Хаас був доставлений до лікарні.

Гран-прі Саудівської Аравії відбудеться завтра, 27 березня. Початок – о 20:00 за київським часом.

Нагадаємо, що сезон-2022 Формули-1 стартував минулого тижня у Бахрейні. Переможцем гонки став Леклер.