Лідер сезону Макс Ферстаппен лише четвертий

Расселл виграв кваліфікацію на Гран-прі Великої Британії, Мерседес оформив дубль - Формула 1

Джордж Расселл, фото - Getty Images

Пілот Мерседеса Джордж Расселл став переможцем кваліфікації на своєму домашньому Гран-прі Великої Британії, який проходить на автодромі “Сільверстоун”.

Британець проїхав заліковий круг за 1:25,819 хвилини. Мерседес оформив дубль у кваліфікації – друге місце посів інший британський гонщик Льюїс Гемілтон, який відстав від партнера на 0,171 секунди.

До десятки також увійшли Ландо Норріс (Макларен), Макс Ферстаппен (Ред Булл), Оскар Піастрі (Макларен), Ніко Гюлькенберг (Хаас), Карлос Сайнс (Феррарі), Ленс Стролл (Астон Мартін), Александер Албон (Вільямс) і Фернандо Алонсо (Астон Мартін).

Нагадаємо, Расселл виграв попередній Гран-прі Австрії. Лідирує в особистому заліку чинний чемпіон світу Ферстаппен. Гран-прі Великої Британії відбудеться 7 липня. Початок перегонів – о 17:00.