Епічна перемога чемпіона України на останніх секундах овертайму

Прометей обіграв Хапоель і зберіг шанси на вихід до другого раунду Ліги чемпіонів - Ліга чемпіонів

championsleague.basketball

Прометей обіграв Хапоель з Єрусалиму в овертаймі другого матчу серії плей-ін Ліги чемпіонів.

Команди пішли на велику перерву при рівному рахунку 36:36, після чого гості майданчика в Запоріжжі володіли перевагою протягом великої частини другої половини.

Заключні хвилини останньої чверті пройшли у впертій боротьбі, де кожна з команд захоплювала мінімальну перевагу над суперником.

Перемогу Прометею в овертаймі приніс точний кидок Кріса Доу, який дозволив чемпіонам України перевести серію до двох перемог у вирішальний поєдинок в Ізраїлі. Перший матч Хапоель виграв з рахунком 95:70.

Кращу результативність у складі Прометея сьогодні показав захисник Діджей Кеннеді, який набрав 20 очок і додав до них дев’ять підбирань.

Переможець серії Прометея і Хапоеля вийде до другого раунду Ліги чемпіонів, де учасників поділять на чотири групи по чотири команди.