Прометей у два очки програв Тенеріфе у 4-му турі Ліги чемпіонів

Команда Гінзбурга залишилася на третій позиції групи

Прометей у два очки програв Тенеріфе у 4-му турі Ліги чемпіонів -

Прометей, championsleague.basketball

Прометей у 4-му турі Ліги чемпіонів на виїзді поступився іспанському Тенеріфе – 78:80.

Чемпіон України підійшов до великої перерви, програючи у сім очок. Прометей провів ударну третю 10-хвилинку, що дозволило українській команді зрівняти рахунок.

Але у заключній чверті іспанці набрали на два бали більше та відсвяткували перемогу. Найрезультативнішим гравцем у складі Прометея став В’ячеслав Петров, який набрав 19 очок.

У першому матчі з Тенеріфе команда Ронена Гінзбурга програла з рахунком 70:73.

Чемпіон України з п’ятьма очками посідає третє місце у групі “А”. Тенеріфе на другій позиції (сім балів).

Наступний матч у Лізі чемпіонів команда Гінзбурга проведе 8 грудня – проти італійського Сассарі.