Тенеріфе став переможцем баскетбольної Ліги чемпіонів вдруге в історії

У фіналі іспанська команда обіграла Манресу

Тенеріфе став переможцем баскетбольної Ліги чемпіонів вдруге в історії - Ліга чемпіонів

Манреса - Тенерифе. Фото - championsleague.basketball

У Більбао відбувся Фінал чотирьох баскетбольної Ліги чемпіонів. У вирішальному матчі турніру Тенеріфе обіграв Манресу.

На велику перерву команди пішли за мінімальної переваги Манреси – 50:49. У третій чверті Тенеріфе зробив ривок і повів із різницею в 15 очок.

У заключному відрізку гри Манреса скоротила відставання у рахунку, проте відігратися команді не вдалося. Як підсумок, перемога Тенеріфе – 98:87.

Тенеріфе виграв Лігу чемпіонів вдруге в історії та наздогнав за кількістю чемпіонських титулів інший іспанський клуб – Сан-Пабло Бургос.

У Лізі чемпіонів-2021/22 виступав український Прометей. У березні клуб знявся з розіграшу єврокубку через війну росії проти України.