Будівельник виграв у Бріндізі у першому турі Кубка Європи ФІБА

Кияни здобули важливу перемогу

Будівельник виграв у Бріндізі у першому турі Кубка Європи ФІБА - Баскетбол

facebook.com/BCBudivelnyk

Київський Будівельник з перемоги стартував у груповому етапі Кубка Європи ФІБА, обігравши на виїзді італійський Бріндізі – 74:70.

Киянам вдалося взяти перші дві 10-хвилинки – 21:13 і 22:17. Після великої перерви господарі зуміли відіграти сім очок у Будівельника, у заключній чверті Бріндізі набрав на два очки більше суперника, проте команда Валерія Плеханова втримала перемогу.

У наступному турі Будівельник зіграє з БК Калев/Крамо. Гра, яка запланована на 19 жовтня, буде для київського клубу номінально домашньою та пройде у Римі.

Крім Кубка Європи ФІБА, підопічні Плеханова виступлять у Балканській лізі та Північній Європейській баскетбольній лізі. Також клуб заявився на сезон української Суперліги 2022/23.