Дніпро переміг Фрібург на старті Кубка Європи ФІБА

Найрезультативнішим гравців зустрічі став Санон

Фрибург - Днепр. Фото - fiba.basketball

Дніпро обіграв швейцарський Фрібург в першому турі групового етапу Кубка Європи ФІБА.

На велику перерву Фрібург пішов з перевагою в два очки – 28:26. У третій 10-хвилині Дніпро зробив ривок 7:0 і вийшов вперед. У заключному відрізку поєдинку українська команда втримала перевагу і здобула перемогу – 62:57.

Дніпро очолив групу E, матчі якої проходять в “баблі” в Польщі. У наступному матчі 27 січня українська команда зіграє проти польського Анвіла. Ще один суперник Дніпра, британські Лондон Лайонс, не був допущений до турніру через спалах коронавірусної інфекції.

Сьогодні в Кубку Європи ФІБА стартували Київ-Баскет і Прометей. В очному протистоянні сильнішою виявилася команда з Кам’янського.