Дніпро програв Анвілу, але вийшов у плей-офф Кубка Європи ФІБА

Дніпряни не опустяться нижче другого місця в групі

Днепр — Анвил, фото —fiba.basketball

Дніпро програв польському Анвілу в другому матчі групового раунду Кубка Європи ФІБА.

Перші дві чверті пройшли в рівній боротьбі, і на велику перерву з перевагою всього в одне очко пішов чемпіон України.

У третій чверті Дніпро зіграв невдало і дозволив Анвілу відірватися на сім очок. У заключному відрізку матчу Дніпру вдалося скоротити відставання до трьох балів, але не більше того.

Команда Дениса Журавльова зазнала першої поразки після вчорашньої перемоги над швейцарським Фрібургом (62:57), але вийшла в плей-офф Кубка Європи завдяки позитивній різниці м’ячів, через яку не опуститься нижче другого місця.

Для Дніпра сьогоднішній матч став останнім у груповому раунді, оскільки Лондон Лайонс не були допущені до турніру і в групі E залишилося тільки три команди.