Реал та Панатінаїкос зіграють у фіналі Євроліги-2023/24

Мадридський клуб продовжує захист титулу

Реал та Панатінаїкос зіграють у фіналі Євроліги-2023/24 - Євроліга

Реал - Олимпиакос. Фото - Getty Images

Реал Мадрид і грецький Панатінаїкос пробилися до фіналу Євроліги-2023/24, здобувши перемоги у півфінальних поєдинках Фіналу чотирьох, що проходить у Берліні.

Бланкос в 1/2 фіналу обіграли Олімпіакос (87:76). Вирішальною стала перша чверть зустрічі, яку Реал виграв з перевагою у 18 очок.

Панатінаїкос здобув впевнену перемогу над Фенербахче (73:57). Ключовою стала четверта 10-хвилинка, яку грецький гранд виграв з рахунком 17:7.

Цікаво, що у фіналі Євроліги зіграють команди, які посіли перше (Реал) та друге (Панатінаїкос) місця у регулярному чемпіонаті.

Реал – чинний переможець Євроліги. У фіналі сезону-2022/23 іспанська команда перемогла Олімпіакос (79:78). Зазначимо, що Бланкос вигравали турнір рекордні 11 разів.

Панатінаїкос зіграє у фіналі Євроліги вперше з 2011 року, тоді Зелені стали чемпіонами турніру, обігравши Маккабі Тель-Авів (78:70). Всього грецький гранд вигравав головний європейський трофей шість разів.

Завершальні поєдинки Євроліги відбудуться у неділю, 26 травня. Фенербахче зіграє з Олімпіакосом у матчі за третє місце, а потім у поєдинку за трофей зустрінуться Реал та Панатінаїкос.