Бланкос виграли турнір у рекордний 11-й раз

Реал у драматичному фіналі переміг Олімпіакос та став чемпіоном Євроліги-2022/23 - Євроліга

twitter.com/RMBaloncesto

Мадридський Реал став чемпіоном Євроліги-2022/23. У фіналі іспанська команда обіграла Олімпіакос.

Перша чверть залишилася за Олімпіакосом – 24:17. У другій 10-хвилинці Реал повернувся в гру і на велику перерву команди пішли за рівного рахунку – 45:45.

У третій чверті Олімпіакос здобув невелику перевагу у чотири очки – 63:59. У заключному відрізку гри грецька команда вела гру, але на останній хвилині Реал зумів відігратися і завдяки точному кидку Серхіо Люля здобути перемогу – 79:78.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став форвард Олімпіакоса Александр Везенков – 29 очок. У складі Реала відзначимо 36-річного Серхіо Родрігеса (15 очок та 9 передач) та Волтера Тавареша (13 очок та 10 підбирань), який до того ж став MVP Фіналу чотирьох.

Реал виграв баскетбольну Євролігу у рекордний 11-й раз. В активі Олімпіакоса залишилося три титули.

У матчі за третє місце Євроліги Монако впевнено переміг Барселону – 78:66.