Бельгія виграла жіночий чемпіонат Європи з баскетболу-2023

У фіналі бельгійки обіграли збірну Іспанії

Бельгія виграла жіночий чемпіонат Європи з баскетболу-2023 - Чемпіонат Європи з баскетболу

Женская сборная Бельгии по баскетболу, фото - twitter.com/EuroBasketWomen

Жіноча збірна Бельгії виграла чемпіонат Європи-2023 з баскетболу.

У фінальному поєдинку бельгійки обіграли збірну Іспанії – 64:58. Іспанки вели у рахунку практично весь матч, і у третій чверті доводили свою перевагу до 10 очок. Вирішальною стала заключна чверть, у якій бельгійки розгромили суперниць – 21:10.

Бельгія вперше перемагає на жіночому Євробаскеті. Іспанія зіграла у фіналі вшосте в історії, піренейки тричі перемагали в цьому турнірі. Бронзові нагороди виборола збірна Франції, яка обіграла Угорщину.

Збірна України не пробилася до фінальної частини Євробаскету. У кваліфікації синьо-жовті посіли друге місце групи В, пропустивши до основного турніру Францію.