Збірна України програла Словенії в матчі відбору на Євробаскет

Ключовим моментом матчу став провал першої чверті

Сборная Украины по баскетболу, fbu.ua

Збірна України провела третій матч в рамках відбору на Євробаскет-2022, на виїзді поступившись команді Словенії з рахунком 73:84.

Підопічні Айнарса Багатскіса жахливо почали поєдинок і провалили першу чверть, набравши лише 2 очки за 7 хвилин. У підсумку на першу перерву Україна пішла з рахунком 9:33.

Примітно, що синьо-жовті виграли всі інші чверті у словенців (19:17, 19:13, 26:21), але саме провал на старті поєдинку став ключовим, не дозволивши Україні наздогнати суперника.

У двох перших матчах відбору Україна перемогла Австрію (88:73) і програла Угорщині (60:62). У разі перемоги сьогодні національна збірна вийшла б на перше місце групи, але цього зробити не вдалося.

У наступному матчі команда Багатскіса 30 квітня в домашньому поєдинку зіграє проти Австрії, після чого в грудні проведе гри з Угорщиною і Словенією.