Баскетболістки США в одинадцятий раз стали чемпіонками світу

Американки у фіналі розгромили збірну Китаю

Баскетболістки США в одинадцятий раз стали чемпіонками світу - Збірні

Женская сборная США по баскетболу, фото - Gety Images

Збірна США розгромила Китай у фіналі жіночого чемпіонату світу-2022 з баскетболу, який завершився в Австралії – 83:61.

Американки заволоділи перевагою зі старту, і методично почали її нарощувати. На велику перерву збірна США пішла з перевагою у 10 очок.

Третя чверть стала вирішальною у поєдинку. Американки досягли переваги у 20 очок, фактично позбавивши суперниць шансів на успіх.

Збірна США виграла всі вісім поєдинків на турнірі, у тому числі обіграла китаянок на стадії групового раунду. У матчі з Південною Кореєю американки встановили новий рекорд результативності, набравши 145 балів.

Для жіночої збірної США титул став 11-м в історії. Вони стали чемпіонками вчетверте поспіль, а також виграли шість із семи останніх турнірів.