Синьо-жовті перемогли суперника з різницею у 17 очок

Збірна України впевнено обіграла Північну Македонію у відборі на ЧС-2023 з баскетболу - Збірні

Украина - Северная Македония. Фото - fiba.basketball

Збірна України провела другий матч другого кола відбору на чемпіонат світу-2023 з баскетболу. У Києві команда Айнарса Багатскіса перемогла Північну Македонію.

Синьо-жовті програли дві стартові чверті і пішли на велику перерву з відставанням у чотири очки – 30:34. У третій 10-хвилинці Україна відігралася і вийшла вперед – 49:47.

У заключному відрізку гри українські баскетболісти не залишили суперникам шансів та довели зустріч до розгромної перемоги – 78:61.

Найрезультативнішим гравцем матчу у складі України став центровий Гран-Канарії Артем Пустовий. У його активі 18 очок.

Це перша перемога України у групі G. У стартовому матчі відбору команда Багатскіса на виїзді поступилася Грузії (83:88).

Наступний матч добору на чемпіонат світу-2023 Україна проведе на виїзді проти Іспанії 24 лютого.