Жіноча збірна України впевнено перемогла Фінляндію у відборі на Євробаскет-2021

Українки піднялися на перше місце відбіркової групи

Фото - fiba.basketball

Жіноча збірна України з баскетболу провела третій матч відбору на Чемпіонат Європи-2021. Команда Срджана Радуловича в Португалії перемогла Фінляндію.

Українки програли першу чверть 22:25, але переламали хід зустрічі у другій 10-хвилинці. На велику перерву команди пішли за переваги України в 11 очок.

У третій чверті українки збільшили перевагу до 21 очок і довели поєдинок до впевненої перемоги – 84:66.

Після сьогоднішньої перемоги Україна вийшла на перше місце групи G. Сьогодні у другому матчі квартету зіграють Бельгія та Португалія.

У наступному турі 14 листопада Україна зіграє з Бельгією. У лютому 2021 року українки повинні зустрітися з Фінляндією і Португалією.

На Євробаскет-2021 вийдуть переможці груп і п’ять кращих команд, що зайняли другі місця. Чемпіонат Європи пройде у Франції та Іспанії.