Київ-Баскет обіграв Хапоель з Ейлата в другому матчі Кубка Європи

Друга перемога киян в двох стартових турах

Київ-Баскет обіграв Хапоель з Ейлата в другому матчі Кубка Європи -

facebook.com/kyivbasket

Київ-Баскет обіграв ізраїльський Хапоель з Ейлата в другому матчі Кубка Європи ФІБА.

У другій чверті перевага Хапоеля досягала дев’яти очок, але до великої перерви команди розділяв лише один пункт.

Команда Айнарса Багатскіса знову повела в рахунку лише в заключній чверті, відірвавшись від ізраїльтян на підсумкові вісім очок.

Найкращу результативність в складі Київ-Баскета показав Ейвері Вудсон, який набрав 20 очок.

Київ-Баскет з двома перемогами очолює групу «B» і 27 жовтня зіграє проти Рілскі в третьому турі Кубка Європи.

У суботу, 23 жовтня, Київ-Баскет зіграє з Будівельником в першому київському дербі нового регулярного чемпіонату Суперліги.

• Кубок Європи. Груповий раунд. Другий тур

Хапоель Ейлат (Ізраїль) – Київ-Баскет (Україна) – 78:86 (21:16, 14:18, 23:20, 20:32)

Київ-Баскет: Вудсон (20), Ковальов (11), Кеффі (11), Скапінцев (10 + 7 підбирань), Гарретт (9 + 7 підбирань), Томпсон (8 + 5 передач), Тиртишник (8), Вашингтон ( 5 + 5 підбирань), Анікеєнко (4 + 7 підбирань)