Київ-Баскет обіграв Рілскі і вийшов у другий раунд Кубка Європи

Матчі другого раунду стартують 8 грудня

Київ-Баскет обіграв Рілскі і вийшов у другий раунд Кубка Європи -

facebook.com/kyivbasket

Київ-Баскет вийшов у другий раунд Кубка Європи ФІБА після домашньої перемоги над болгарським Рілскі.

Команда Айнарса Багатскіса забезпечила собі комфортну перевагу в 20 очок до великої перерви, утримавши перевагу в другій половині поєдинку.

Кращим у складі киян став Бернард Томпсон, який набрав 28 очок. 11 очок – у Андрія Войналовича.

Таким чином, Київ-Баскет відігрався за виїзну поразку від Рілскі в третьому турі поточного турніру (80:96).

Матчі другого раунду Кубка Європи стартують 8 грудня. У чвертьфінал вийдуть по дві кращих команди з чотирьох груп.