Лейкерс в 17-й раз в історії стали чемпіонами НБА

Перший титул Озерних з 2010 року

Лос-Анджелес Лейкерс перемогли Майамі Хіт в шостому матчі фінальної серії і стали чемпіонами НБА.

Озерні вже з перших хвилин гри позначили свої претензії на перемогу і на велику перерву пішли з перевагою в 28 очок (64:36). Вигравши третю чверть з мінімальною перевагою, в кінці зустрічі команда Френка Фогеля дозволила Майамі скоротити відставання в рахунку.

Найрезультативнішим гравцем вирішального матчу став ЛеБрон Джеймс, який оформив тріпл-дабл (28 очок + 14 підбирань + 10 передач).

Лейкерс виграли 17-й чемпіонський титул НБА в історії, повторивши рекорд Бостон Селтікс. Для команди з Лос-Анджелеса це перше чемпіонство з 2010 року.

Для більшості гравців Лейкерс титул став першим в кар’єрі, а ЛеБрон Джеймс завоював чемпіонський перстень вже в четвертий раз. Двічі ЛеБрон ставав чемпіоном у складі Майамі Хіт (2012, 2013) і один раз в складі Клівленд Кавальєрс (2016).