Леонарду наклали вісім швів після зіткнення з Ібакою (відео)

Лідер Кліпперс достроково закінчив матч з Денвером

Кавай Леонард

Лідеру Лос-Анджелес Кліпперс Каваю Леонарду наклали вісім швів після зіткнення з партнером по команді Сержем Ібакою.

У заключній чверті матчу з Денвер Наггетс (121:108) Ібака пішов на підбір у свого щита і вдарив Леонарда ліктем, після чого останній впав на майданчик з кривавою раною на обличчі.

До того моменту Кавай встиг набрати 21 очко, зробити п’ять підбирань і віддати сім результативних передач при чотирьох перехопленнях за 30 хвилин ігрового часу.

В середньому в новому сезоні Леонард приносить Кліпперс 23,5 очка за матч, віддаючи п’ять результативних передач.

Кліпперс здобули другу перемогу на старті регулярного чемпіонату і за підсумками ігрового дня 25 грудня очолили таблицю Східної конференції.