Лень та Михайлюк не грали

НБА. Сакраменто обіграв Голден Стейт, Нью-Йорк поступився Оклахомі, Лейкерс перервав серію поразок - НБА

Фото - Getty Images

Українські баскетболісти Олексій Лень та Святослав Михайлюк пропустили чергові матчі своїх команд у регулярному чемпіонаті НБА.

Сакраменто Леня переміг на своєму майданчику Голден Стейт, вигравши третій матч поспіль. Кінгз ідуть дев’ятими у Західній конференції. 16 листопада Сакраменто приймає Бруклін.

Команда Михайлюка поступилася вдома Оклахомі. Нікс зазнали сьомої поразки в сезоні, вони займають 10-е місце на Сході. 16 листопада Нью-Йорк їде у гості до Юти.

Зазначимо другу поспіль поразку Юти та перемогу Лейкерса над Брукліном. Дабл-дабл Ентоні Девіса допоміг Лейкерсу перервати 5-матчеву серію поразок.

Нью-Йорк Нікс – Оклахома-Сіті Тандер – 135:145 (48:36, 25:43, 33:43, 29:23)

Вашингтон Візардс – Мемфіс Гріззліс – 102:92 (23:19, 32:32, 27:23, 20:18)

Клівленд Кавальєрс – Міннесота Тімбервулвз – 124:129 (20:40, 30:27, 34:37, 40:25)

Філадельфія Сіксерс – Юта Джаз – 105:98 (26:30, 25:27, 27:21, 27:20)

Чикаго Буллз – Денвер Наггетс – 103:126 (20:32, 27:30, 29:35, 27:29)

Сакраменто Кінгз – Голден Стейт Ворріорз – 122:115 (26:39, 38:23, 34:29, 24:24)

Лос-Анджелес Лейкерс – Бруклін Нетс – 116:103 (26:22, 29:24, 25:31, 36:26)