Барселона Пустового програла Реалу у фіналі Суперкубка Іспанії

Українець ігрового часу не отримав

Артем Пустовой, facebook.com/FCBbasket

Реал переміг Барселону з рахунком 72:67 в фінальному матчі Суперкубка Іспанії-2020. MVP фіналу був визнаний розігруючий Бланкос Факундо Кампаццо.

На велику перерву команди пішли за мінімальної переваги Барселони – 32:31. У третій чверті на майданчику була рівна боротьба.

На початку четвертої десятихвилинки Барселона повела з різницею в шість очок, але втримати перевагу каталонці не змогли. Реал в кінцівці зустрічі здобув перемогу.

Український центровий Барселони Артем Пустовий весь матч провів на лаві запасних.

Реал виграв Суперкубок Іспанії втретє поспіль. Всього Бланкос ставали володарями титулу сім разів, Барселона – шість.