Українки виграли обидва матчі у бельгійської команди

Прометей впевнено переміг Касторс Брен і вийшов до 1/4 фіналу жіночого Єврокубка - Баскетбол

Фото - БК Прометей

Прометей впевнено переміг бельгійський Касторс Брен у матчі-відповіді жіночого Єврокубка і вийшов до 1/4 фіналу турніру. Українська команда здобула перемогу у Слобожанському з рахунком 79:56.

Чемпіонки України пішли на велику перерву з комфортною перевагою у 22 очки. У третій та четвертій четвертях Прометей грав за рахунком і довів гру до переможного підсумку.

У складі Прометея найкращу результативність показала Аріель Аткінс, яка набрала 21 очко та додала до них чотири результативні передачі.

Зустріч у Слобожанському мала пройти 20 січня, але була перенесена через випадки захворювання коронавірусом у складі бельгійської команди.

У першому матчі в Бельгії українська команда виграла з перевагою в одне очко – 93:92.

У чвертьфіналі Єврокубка Прометей зіграє проти переможця протистояння Мерсін (Туреччина) – Флам (Франція).