Хімік обіграв Прометей і здобув п’яту перемогу в Суперлізі поспіль

Гості з Кам'янського лідирували більшу частину матчу

facebook.com/prometeysc

Хімік здобув п’яту перемогу в Суперлізі поспіль, обігравши Прометей в першому матчі ігрового дня четверга.

У першій чверті господарі відіграли 12 очок переваги Прометея, який все одно пішов на велику перерву з різницею у вісім пунктів.

Повернути лідерство Хімік зумів тільки в заключній чверті, в результаті вигравши з різницею в три очки.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став американський легіонер южненців Тайрелл Нельсон — 26 очок при дев’яти підбираннях. У гостей найкращий — Ілля Сидоров з 18 очками.

Після фінальної сирени Хімік розташувався на четвертому місці в Суперлізі. Прометей — третій і випереджає сьогоднішніх суперників на одне очко.

У другому матчі ігрового дня в Суперлізі Одеса приймає Запоріжжя. Поєдинок стартував о 19:00.