Хімік програв Харківським Соколам у матчі-відповіді, але вийшов до чвертьфіналу Кубка України

Став відомий останній учасник 1/4 фіналу Кубка України

Фото - fbu.ua

Відбувся заключний матч 1/8 фіналу Кубка України з баскетболу. Хімік у повторній зустрічі програв Харківським Соколам (76:90).

Хімік виграв першу чверть з перевагою в 10 очок – 26:16. Однак розвинути перевагу южненцям не вдалося. Харківські Соколи виграли три наступні 10-хвилинки і здобули впевнену перемогу – 90:76.

Незважаючи на сьогоднішню поразку, Хімік вийшов до чвертьфіналу Кубка України. У першому поєдинку южненці розгромили харківських Соколів (98:56).

Хімік став останнім учасником 1/4 фіналу Кубка України. Раніше в чвертьфінал вийшли Черкаські Мавпи, Запоріжжя, Київ-Баскет, Миколаїв, Дніпро, Будівельник і Прометей.