Київ-Баскет обіграв Дніпро в матчі лідерів Суперліги

Найрезультативнішим гравцем матчу став Владислав Коренюк

Киев-Баскет Днепр Суперлига

fbu.ua

Київ-Баскет обіграв Дніпро в завершальному матчі середи в українській Суперлізі.

Чинний чемпіон виграв першу чверть з різницею у вісім очок, але вже на велику перерву господарі київського «бабла» пішли з перевагою в чотири пункти.

Команди обмінювалися ініціативою по ходу третього періоду, але в заключній чверті команда Айнарса Багатскіса відірвалася від дніпрян на комфортні 13 очок.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став центровий Київ-Баскета і збірної України Владислав Коренюк, який набрав 24 очки і додав до них вісім підбирань.

Київ-Баскет і Дніпро зберігають дві перші позиції в регулярному чемпіонаті Суперліги, вигравши по три з п’яти останніх зустрічей.

Завтра в рамках столичного «бабла» Київ-Баскет як номінальних гостей зіграє з Черкаськими Мавпами, а Дніпро побореться з Тернополем.

Раніше в матчах середи Тернопіль розбив Харківських Соколов (102:47), а Будівельник переграв Мавп (88:80).