Київ-Баскет, Запоріжжя, Тернопіль і Прометей здобули перемоги в Суперлізі

Київ-Баскет розташувався нагорі турнірної таблиці

кондраков заец

Фото - t.me/kyivbasket

В рамках української Суперліги відбулися чотири матчі: Запоріжжя обіграло Одесу, Київ-Баскет розгромив Черкаські Мавпи, Тернопіль легко впорався з Миколаєвом, а Прометей переміг Хімік.

Запоріжжя здобуло перемогу з рахунком 80:66, заволодівши ініціативою вже після першої чверті. По ходу гри запорожці лише нарощували свою перевагу, а виграна четверта чверть не врятувала Одесу.

Київ-Баскет набрав 102 очки в Черкасах, в активі Мавп лише 67. Команда Айнарса Багатскіса програла першу чверть, але потім швидко обійшла суперника і пішла у відрив. Наприклад, третю чверть кияни виграли з рахунком 33:10.

Новачок Суперліги Тернопіль після поразки на старті здобув уже другу перемогу поспіль. На цей раз тернополяни легко обіграли на виїзді Миколаїв – 106:68.

Менш розгромний рахунок був зафіксований в протистоянні Прометея і Хіміка, однак команда з Каменського все ж не зазнала особливих проблем – 94:72.

Нагорі турнірної таблиці знаходиться Київ-Баскет. Столичний клуб єдиний з усіх зумів набрати три перемоги в трьох стартових матчах. Втім, лише по одному матчу поки зіграли Дніпро і Харківські Соколи, а Будівельник і взагалі почне чемпіонат лише сьогодні.