МБК Миколаїв здобув дебютну перемогу в сезоні, перемігши Будівельник

Кияни провели матч в урізаному складі

Суперлига Будивельник МБК Николаев

Фото - ФБУ

МБК Миколаїв і Будівельник провели очний матч в четвертому турі Суперліги.

Кияни перед поєдинком втратили відразу трьох гравців і головного тренера Вальдемараса Хомічюса, у яких підтвердили коронавірус. Втім, навіть без Дево, Кожем’якіна, Горбенка і травмованого Брайса Джонсона Будівельник виграв першу чверть – 22:13.

Однак в подальшому гості зуміли поступово перехопити ініціативу у знекровлених киян. На перерву команди пішли тільки при двох очках переваги Будівельника, а в третій чверті Миколаїв зумів зробити невеликий доробок для перемоги, який команда Валентина Бєрєстнєва втримала до кінця матчу.

Будівельник наступний матч проведе в суботу, 31 жовтня – суперником київського клубу стануть Черкаські Мавпи. Миколаїв 5 листопада зіграє на виїзді проти Хіміка.