Прометей обіграв Черкаські Мавпи, Запоріжжя поступилося Київ-Баскету на передсезонному турнірі

Відбулися матчі другого ігрового дня Кубка Прометея.

Фото - fbu.ua

Київ-Баскет переміг Запоріжжя (83:79) в рамках другого ігрового дня передсезонного Кубка Прометея.

На велику перерву команди пішли за переваги Запоріжжя в чотири очки. У третій чверті Київ-Баскет зробив ривок і повів з різницею в 12 очок. В останній десятихвилинці Запоріжжю відігратися не вдалося.

У другому матчі ігрового дня Прометей обіграв Черкаські Мавпи (93:83). Переможець зустрічі визначився в овертаймі.

Завтра Черкаські Мавпи зіграють із Запоріжжям, а Прометей і Київ-Баскет в очному поєдинку визначать переможця передсезонного турніру.

Нагадаємо, офіційний сезон в українському баскетболі стартує 3 жовтня з Фіналу чотирьох Кубка України, в якому зіграють Дніпро, Київ-Баскет, Хімік і Одеса.

• Кубок Прометея. Другий день

БК Запоріжжя – Київ-Баскет 79:83 (25:20, 20:21, 13:25, 21:17)

Запоріжжя: Титов (8), Сизов (0 + 3 передачі), Міхєєв (10), Грицак (9 + 3 блок-шота), Тихонов (8 + 5 підбирань) – старт; Мальчевський (11) Кеффі (16 + 8 передач), Форчун (15 + 6 підбирань), Морозов (2).

Київ-Баскет: Мейсі (10 + 6 передач), Близнюк (6 + 5 підбирань + 4 передачі), Крутоус (10), Джейкобсон (8 + 4 підбирання), Коренюк (8 + 8 підбирань) – старт; Янг (8 + 4 втрати), Сахнюк, Павлов (9 + 4 підбирання + 4 передачі), Мішула (12 + 5 передач), Ковальов (12 + 5 підбирань).

Прометей – Черкаські Мавпи 93:83 ОТ (17:17, 14:26, 15:15 31:19, 16:6)

Прометей: Лукашов (26 + 6 підбирань + 7 передач), Рід (16 + 5 підбирань), Бєліков (9), Петров (16 + 10 підбирань), Майерс (18 + 9 підбирань) – старт; Луценко (2 + 4 підбирання), Приймак (2), Антипов (2), Сидоров (2).

Черкаські Мавпи: Попов (6 + 4 передачі), Бондаренко (6 + 4 підбирання + 4 передачі), Конєв (22 + 6 підбирань), Дзюба (2), Скапінцев (8 + 7 підбирань) – старт; Романовський (2), Руслов (3), Хаджіфейзовіч (16), Джонс (12 + 5 підбирань + 4 передачі), Сергєєв (6 + 5 підбирань).